Postawili się liderowi

W ostatnim meczu gr. południowej I ligi futsalu AZS UMCS przegrał u siebie ze Słomniczanką 3:4.

Wynik sobotniego spotkania miał jedynie znaczenie dla gości, którzy, by myśleć o pozostaniu na fotelu lidera i awansie do ekstraklasy, musieli pokonać pewnych już czwartego miejsca w lidze lublinian. Choć Słomniczanka już w 2. minucie objęła prowadzenie, „Dziki” nie zrezygnowały z walki. Chwilę po tym wyrównał Konrad Tarkowski, a w 13. minucie nasz zespół po golu Grzegorza Fularskiego objął prowadzenie, niestety zaledwie na kilkadziesiąt sekund.

AZS UMCS Lublin – Słomniczanka Słomniki 3:4 (2:3)

Bramki: Konrad Tarkowski 3, Grzegorz Fularski 13, Wojciech Boniaszczuk 39 – Adam Wędzony 2, Sebastian Leszczak 14, 19, Marcin Czech 33.

W pozostałych spotkaniach 22. kolejki: Futsal Team Brzeg – GKS Tychy 6:6 * Berland OSiR Komprachcice – Heiro Rzeszów 7:3 * Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – Futsal Nowiny 7:2 * Gwiazda Ruda Śląska – Malwee Łódź 4:3 * pauzował: Remedium Hybryd Pyskowice. Tabela końcowa:
1. Słomniczanka 20 46 104-54
2. Orzeł 20 44 102-56
3. Gwiazda 20 42 94-52
4. AZS UMCS 20 36 82-71
5. Berland 20 29 82-66
6. GKS Tychy 20 23 73-95
7. Pyskowice 20 21 68-70
8. Nowiny 20 18 52-89