Prezent na dzień mężczyzny – co wygrać, by Twój chłopak poczuł się jak prawdziwy mężczyzna?

Zapomniałaś o Dniu Mężczyzny? Prawdopodobnie nie jesteś sama, a z podobnym problemem boryka się wiele innych dziewczyn! O ile o Dniu Kobiet trąbi się we wszystkich mediach, tak Dzień Mężczyzny (nie mylić z Dniem Chłopaka!) jest świętem na wiele mniejszą skalę. Nie znaczy to wcale, że nie warto spróbować zaskoczyć swojego chłopaka ciekawym prezentem, którego być może wcale się nie spodziewa! Jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy, to mamy dla Ciebie kilka propozycji!

Siekierą w sam środek tarczy

Jeśli Dzień Mężczyzny zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla mężczyzny, to jesteś we właściwym miejscu. Co powiesz na to, by Twój partner poczuł się jak prawdziwy wiking? Obiecujemy, że obejdzie się bez palenia wiosek i gwałcenia niewiast – cała zabawa polega na rzucaniu siekierami. Jest to rozrywka, która zdobywa coraz większą sławę. Popularyzatorem tego sportu jest między innymi Jason Momoa – pochodzący z Hawajów aktor, który wcielił się między innymi w Khala Drogo w „Grze o tron”, Conana i Aquamana w filmach na podstawie komiksów DC. Jesteśmy pewni, że porządny rzut siekierą da Twojemu partnerowi nie tylko masę frajdy, ale pozwoli również uwolnić skumulowaną przez cały tydzień energię. Drewniana tarcza, w kierunku której wykonuje się rzuty siekierami przyjmie wszystko i nie odda – można się wyżyć bez wyrzutów sumienia!

Pełen magazynek

Jeśli czujesz, że rzucanie siekierą to coś zbyt ekstremalnego, a chcesz zapewnić chłopakowi lub mężowi dawkę adrenaliny i męskie emocje, to możesz również kupić mu bilet wstępu na strzelnicę. Po krótkim wstępie, podczas którego nauczy się on korzystać z broni pod okiem doświadczonego instruktora, będzie on mógł korzystać z kilku rodzajów broni – do wyboru m.in. krótki Glock, karabin AK-47 zwany „kałasznikowem” oraz shotgun o dużej sile rażenia na niewielkim dystansie. Niech Twój partner poczuje się jak bohater kina akacji – trzymając gorącą od wystrzałów broń, z której lufy wciąż unosi się dym, będzie wyglądał jak prawdziwy twardziel! Przy odrobinie wyobraźni tekturowe sylwetki strzelnicze mogą zamienić się w truchła poległych wrogów!

Z przymrużeniem oka

A może powyższe propozycje wydają Ci się zbyt poważne? Strzelanie, rzucanie siekierą, bilet na tor wyścigowy i przejazd superszybkim samochodem – wszystko to wydaje Ci się nudne i standardowe? Co powiesz w takim razie na prezent dla mężczyzny, którym będzie możliwość prowadzenia… koparki? Większość małych chłopców bawi się pojazdami budowy, z czasem większość z nich wyrasta z tych marzeń, ale kto wie – może skrycie wielu z nich wciąż chciało by siąść za kierownicą koparki? Teraz jest to możliwe – wykupienie vouchera pozwoli Twojemu ukochanemu choć na chwilę stać się operatorem koparki. Niech bawi się,  przerzucając gruz z miejsca na miejsce i  kopiąc głębokie doły!

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here