Promocja z kodem – czy bonusy rzeczywiście działają

Kody bonusowe to jedna z najczęściej spotykanych promocji u legalnych bukmacherów, którzy chcą w ten sposób przyciągnąć nowych klientów lub utrzymać już tych posiadanych. Czy jednak kody promocyjne faktycznie niosą ze sobą korzyści dla graczy? Analizujemy oferty!

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez firmę IQS, do udziału w grach hazardowych przyznaje się 67% Polaków. – Najpopularniejszymi formami płatnych gier w Polsce są loterie i gry liczbowe – aż 84% ankietowanych graczy przyznało, że w ciągu ostatniego roku kupiło zdrapkę lub kupon. Na drugim miejscu znalazły się konkursy lub gry, w których trzeba dzwonić lub wysyłać płatne SMS-y. Wzięło w nich udział ponad 30% graczy. Z kolei 13% obstawiało wyniki zdarzeń sportowych – czytamy w komunikacie na stronie Money.pl. Jak więc widać, legalni polscy bukmacherzy mają o kogo się bić, a jednym ze sposobów uatrakcyjniania ich oferty są rozmaite kody bonusowe i promocyjne (tu do pobrania kody do bonusów – KLIKNIJ w link). Ich działanie opiera się na takim samym schemacie, jak w przypadku kodów zakupowych dostępnych np. w sklepach internetowych – po wpisaniu odpowiedniego kodu przy rejestracji na stronie bukmachera czy dokonywaniu wpłaty gracz otrzymuje dodatkowe pieniądze na zakłady w formie bonusu, pojawiają się automatycznie na założonym wcześniej koncie.

Kody bonusowe u legalnych bukmacherów – czy warto?

Analizując ofertę polskich legalnych bukmacherów można łatwo zauważyć, że właściwie wszyscy posiadają kody promocyjne przeznaczone dla graczy. Obecnie wiele z nich jest powiązanych z trwającymi właśnie mistrzostwami świata – dla bukmacherów mundial to czas złotych żniw, więc kody promocyjne są dodatkowym sposobem na przyciągnięcie klientów. I tak np. bukmacher współpracujący marketingowo z Maciejem Szczęsnym z okazji mistrzostw świata przygotował bonus na start w wysokości 100% pierwszej wpłaty (do kwoty 760 zł) oraz zakład bez ryzyka w wysokości 10 zł. Bez wątpienia jest to atrakcyjna oferta sama w sobie, ale wystarczy wpisać podczas rejestracji kod promocyjny:  LEGALSPORT i na konto gracza automatycznie trafi dodatkowy bonus o wartości 20 zł, niedostępny w standardowej ofercie.

Inny przykład? Bukmacher będący sponsorem piłkarzy Śląska Wrocław oferuje nowym klientom podzielony na trzy części bonus startowy w łącznej wysokości 1200 zł (trzy transze po 400 zł). Jeżeli jednak nowy klient wpisze podczas zakładania konta na stronie internetowej bukmachera odpowiedni kod promocyjny i dokona depozytu o wartości co najmniej 100 zł, otrzyma 50 zł bonusu. Bez żadnych dodatkowych opłat można więc zwiększyć swoje możliwości obstawiania zakładów wzajemnych aż o 50%!

Uwaga! Aby mieć pewność, że wpłacane przez nas depozyty są bezpieczne, a należny bonus na pewno trafi na nasze konto, warto wybierać tylko legalnych bukmacherów z licencją ministerstwa finansów. Firmy tego typu działają zgodnie z polskim prawem i w oparciu o konkretne regulaminy, mają obowiązek chronić dane osobowe klientów i utrzymywać stabilną sytuację finansową. Dzięki temu gracz może ze spokojną głową oddać się rozrywce w postaci obstawiania wyników wydarzeń sportowych.

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here