Prowadzili 2:0, przegrali 2:3…

Pecha mieli juniorzy Niedźwiadka Chełm. Podopieczni trenerów Anatola Obucha i Andrzeja Krawca ulegli Tomasovii Tomaszów Lubelski 2:3 (2:0). Gole dla chełmskiej drużyny zdobyli, Rak w 10 min. i Grądz w 20 min.

Pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała porażki Niedźwiadka. Goście byli wyraźnie lepsi, a swoją przewagę udokumentowali zdobyciem dwóch goli. W drugiej połowie, w 53 min. środkowy obrońcy niepotrzebnie włączył się do gry pressingiem, Tomasovia wyszła z kontrą i strzeliła kontaktową bramkę. – Dwa kolejne gole straciliśmy w ostatnich pięciu minutach. Z gry nie zasłużyliśmy na porażkę. Inna sprawa, że Tomasovia w tej rundzie wszystko wygrywa – powiedział po spotkaniu Andrzej Krawiec.
Niedźwiadek zagrał w składzie: Szymkowiak – Leśniak, Jaroszek, Jabłoński, Olszak, Krawiec, Rak, Wójcicki, Grądz, Jodłowski, Jaszcz (70 Dyszewski).
Pozostałe wyniki: TOP 54 Biała Podlaska – Wisła Puławy 1:2, Orlęta Radzyń Podlaski – Widok Lublin 1:1, Avia Świdnik – OSiR Biłgoraj 2:0. Mecze Stal Kraśnik – BKS Lublin i Piłkarskie Nadzieje Motor Lublin – AMSPN Hetman Zamość przełożone na 10 maja.
1. BKS Lublin 17 42 59-18
2. PN Motor Lublin 16 31 44-26
3. Avia 18 31 34-29
4. Wisła 19 28 30-36
5. Orlęta RP 17 26 29-28
6. AMSPN Hetman 18 24 42-34
7. Widok 19 22 28-35
8. Tomasovia 18 19 26-40