Puchar Lublina dla FC Kumple

Po dwóch miesiącach piłkarskich zmagań Jesienna Liga Orlikowa, organizowana przez Ognisko TKKF Omega, dobiegła końca. Najlepszym spośród 11 zespołów okazał się FC Kumple.
Paweł Bugała i spółka wygraną w lidze zawdzięczają znakomitej rundzie rewanżowej.
– To była liga pełna niespodzianek, rekordów bramkowych – podsumowuje rozgrywki Zbigniew Furman, prezes Ogniska TKKF Omega, organizator ligi. – 110 rozegranych meczów – czegoś takiego w naszych rozgrywkach jeszcze nie było. Piłkarze-amatorzy zdobyli aż 723 gole. Do końca, do ostatniego meczu trwała walka o tytuł króla strzelców. Przed decydującym spotkaniem aż trzech zawodników miało na swoim koncie po 31 bramek: Grzegorz Mocny, Rafał Mitura i Bartłomiej Ślepowroński. Strzelecką koronę zdobył ten ostatni, trafiając do siatki z Dalimeksem – dodaje prezes Furman.
Za pośrednictwem „Nowego Tygodnia”, partnera medialnego rozgrywek, organizatorzy dziękują za pomoc i wsparcie Urzędowi Miasta Lublin, animatorom Orlików z Al. Racławickich i SP 52 na Felinie, Katarzynie Urban (Olimp Trofea Sportowe) oraz Dworkowi Staropolskiemu Dariusza Augustyniaka.BAS

Najlepsi
strzelec: Bartłomiej Ślepowroński (FC Kumple)
bramkarz: Paweł Plak (Dalimex)
zawodnik: Rafał Mitura (Osada)
trener menager: Marcin Pietraszek (Dalimex)