Puchar starosty dla Białopola

W hali sportowej ZS w Sawinie rozegrano piętnasty powiatowy turniej piłki nożnej o puchar starosty chełmskiego. Do rywalizacji stanęło 8 drużyn z powiatu chełmskiego złożonych z chłopców w wieku 13 lat i młodszych. Zwyciężyła ekipa z Białopola.

Turniej przebiegał w miłej i koleżeńskiej atmosferze z przestrzeganiem zasad fair play. Zwyciężyła SP z Białopola pod opieką Sławomira Leśnickiego. Kolejne miejsca zajęły: 2. SP Sawin (opiekun – Piotr Sołoducha), 3. SP Wierzbica (Mariusz Pasicki), 4. SP Dorohusk (Marek Grzywna), 5. SP Wojsławice (Grzegorz Jeleń), 6. SP Leśniowice (Artur Dąbrowski), 7. SP Siedliszcze (Damian Osoba), 8. UKS Volley Sawin (Piotr Sołoducha). Organizatorzy wspólnie z nauczycielami i trenerami wybrali najlepszych zawodników turnieju, którymi zostali Szymon Sarzyński (SP Białopole) i Konrad Klimowicz (SP Wierzbica). Najlepszym bramkarzem wybrano Jakuba Mazurka z Sawina. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. W imieniu starosty Piotra Deniszczuka puchary, dyplomy, medale oraz nagrody wręczali: Hubert Wiciński – członek zarządu powiatu chełmskiego oraz dyrektor ZS w Sawinie Bożena Rusak. (kg)