Ranking bukmacherów: 7 najlepszych firm

W Polsce w 2009 roku zaczęła obowiązywać ustawa hazardowa. Wedle jej postanowień, nie każdy serwis bukmacherski może działać na terenie kraju, w sposób całkowicie legalny. Tylko firmy posiadające licencję Ministerstwa Finansów mogą przyjmować zakłady na terenie Polski. Sprawdź listę siedmiu legalnych bookmacherów.

  1. Legalni bookmacherzy, czyli kto?
  2. Ranking bukmacherów – lista 7-miu wspaniałych

Legalni bookmacherzy, czyli kto?

Legalni bookmacherzy to te firmy, który uzyskały licencję Ministerstwa Finansów, w myśl ustawy hazardowej z 2009 roku, z późniejszymi zmianami. W tym momencie, w kraju mamy już ponad szesnaście zalegalizowanych podmiotów. To świetna wiadomość dla graczy, którzy mogą cieszyć się zabawą bez ograniczeń. Czekają na nich także liczne oferty i bonusy powitalne. A dzięki mnogości firm bookmacherskich, klienci zyskują większą swobodę w wyborze najlepszej opcji, z najkorzystniejszymi promocjami.

Jak nie dać się oszukać? Gdzie szukać listy legalnych bookmacherów? Żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, związanych z grą w nielegalnym punkcie, najlepiej zawczasu sprawdzić listę bookmacherów z licencją Ministerstwa Finansów.

Ranking bukmacherów – lista 7-miu wspaniałych

W internecie można znaleźć najświeższą listę legalnych bookmacherów. Co więcej, prezentowany ranking bukmacherów zawiera zestawienie najlepiej ocenianych firm, które oferują graczom najlepsze warunki. Pod uwagę brane są przede wszystkim dostępność usługi (stacjonarnie i online), oferta wydarzeń, oferta bonusów, opcje płatności (kartą, szybkim przelewem), czas oczekiwania na wypłatę, intuicyjność strony www, czy wreszcie, czas oczekiwania na wypłatę. Aż siedem firm spełniło te kryteria. Poniżej przedstawiamy tegoroczny ranking bukmacherów:

  1. STS Zakłady bukmacherskie
  2. ETOTO
  3. TOTOLOTEK
  4. forBET Zakłady bukmacherskie
  5. BETFAN
  6. LVBET
  7. FORTUNA Zakłady bukmacherskie

Chociaż z rankingu jasno wynika, kto zajął pierwsze lokaty, wybór idealnego bukmachera wcale nie jest łatwy. STS uzyskał najwyższą notę w kategorii płatności i dostępności usługi – 10/10. W zestawieniu oferty wydarzeń zdobył 9/10 punktów, co daje mu ogólną notę 9/10. Taką samą punktację zdobył ETOTO, który w każdej z kategorii otrzymał 9/10 punktów. Pierwszą trójkę zamyka TOTOLOTEK, z identyczną punktacją. Podobnie rzecz ma się u pozostałych bookmacherów. Z rankingu bukmacherów wyróżnia się STS, ale pozostałe firmy uzyskały identyczne noty, co plasuje ich, ex aequo na drugim miejscu. Wygląda na to, że o wyborze idealnego punktu mogą także zadecydować osobiste preferencje i opinie przyjaciół.

Artykuł sponsorowany

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here