Remis świdniczan z Górnikiem

Po wygranej 6:0 przed tygodniem z wiceliderem lubelskiej klasy okręgowej Granitem Bychawa piłkarzom trzecioligowej świdnickiej Avia przyszło się w sobotę zmierzyć z o wiele bardziej wymagającym rywalem.

“Żółto-niebiescy” zagrali na sztucznej trawie w Łęcznej sparing z drugoligowym Górnikiem. Zarówno z gry świdniczan, jak i wyniku trener Tomasz Bednaruk oraz kibice Avii mogą być zadowoleni.

Świdniczanie po golach Romana Mykytyna, który w 22. minucie wykorzystał rzut karny oraz chwilę później trafieniu Dominika Malugi prowadzili już 2:0! W 50. minucie jeden z kilku testowanych w sobotę przez Avię zawodników podwyższył na 3:1.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.

W kolejnym sparingu świdniczanie zmierzą się 2 lutego z Powiślakiem Końskowola. BAS