Robert Lambert ponownie mistrzem Wielkiej Brytanii do lat 21!

Robert Lambert, żużlowiec który od dwóch sezonów reprezentuje barwy Speed Car Motoru Lublin, po raz kolejny w karierze został mistrzem Wielkiej Brytanii do lat 21. Podczas zawodów, które 1 maja odbyły się w Berwick, 20-latek wygrał wszystkie biegi!


– To wspaniałe osiągnięcie, które mogę dopisać do swojego CV. Dziś wieczorem nie popełniłem żadnego błędu, co czyni mnie szczęśliwym, co było naprawdę ważne – mówił tuż po zawodach Robert Lambert, który obronił wywalczony przed rokiem tytuł.

Pojedzie także w rundzie kwalifikacyjnej do GP 20019

Lambert wystartuje 19 maja w duńskim Slangerup w jednej z czterech rund kwalifikacyjnych do GP 2019. Oprócz zawodnika Speed Car Motoru Lublin o przepustki do Grand Prix Challenge, które 28 lipca zaplanowano w Landshut (awans uzyska 3 zawodników) pojadą: Andriej Karpow (Ukraina), Mikkel Michelsen, Niels Kristian Iversen (Dania), Bradley Wilson-Dean (Nowa Zelandia), Timo Lahti, Jesse Mustonen ((Finlandia), Krzysztof Kasprzak, Brady Kurtz, Jack Holder (Australia), Lasse Fredriksen, Glenn Moi (Norwegia), Kim Nilsson, Jacob Thorssell (Szwecja), Daniel Bewley (Wielka Brytania), Jewgienij Kostygow (Łotwa).