Ruszyły halowe mistrzostwa Chełmskiego OZPN

9 lutego rozpoczęły się halowe mistrzostwa w piłce nożnej Chełmskiego OZPN. Jako pierwsi do rywalizacji stanęli seniorzy, wkrótce do boju ruszą też juniorzy, młodzicy i trampkarze.


9 lutego odbyły się pierwsze mecze halowych mistrzostw ChOZPN w kategorii seniorzy. Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn: Znicz I Siennica Różana, Znicz II Siennica Różana, Kłos Gmina Chełm, Orzeł Srebrzyszcze, Agros Suchawa, Astra I Leśniowice, Astra II Leśniowice, Sawena Sawin, Bug Hanna i Pławanice Kamień. Na 17 lutego zaplanowano drugą serię spotkań. Początek o 9.00, mecze rozgrywane są w Miejskiej Hali Sportowej.

Juniorzy do rywalizacji przystąpią 16 lutego, a finały odbędą się 18 lutego. Początek spotkań o 9.00. Tu mistrzostwa rozpoczną się od meczy grupowych. W grupie A zmierzą się: Ogniwo Wierzbica, Chełmianka I Chełm, Unia Rejowiec, Victoria Żmudź, Kłos II Chełm, a w grupie B: Ruch Izbica, Kłos I Chełm Unia Białopole, Włodawianka i Chełmianka II.

Mistrzostwa trampkarzy zaplanowano na 11, 12 lutego i 13 lutego. I tu rywalizacja rozpocznie się o 9.00 w grupach: A – Unia Rejowiec, Niedźwiadek 04 Chełm Ruch Izbica, Ogniwo Wierzbica, Niedźwiadek II 05 Chełm, B – Sparta Rejowiec Fabryczny, Niedźwiadek I 05 Chełm, Unia Białopole, Astra Leśniowice, Kłos Chełm. Finały odbędą się 13 lutego w hali MOSiR od 9.00.

Mistrzostwa ChOZPN w kategorii młodzicy zaplanowano na 12 i 14 lutego w hali SP nr 5. W grupie A zmierzą się: Niedźwiadek I 07 Chełm, Niedźwiadek 06 Chełm, Astra I Leśniowice, Ogniwo Wierzbica, Polesie Urszulin, Sparta Rejowiec Fabryczny, a w grupie B: Niedźwiadek II 07 Chełm, Unia Rejowiec, Astra II Leśniowice, Kłos Chełm, Victoria Żmudź, Ruch Izbica. Finały zaplanowano na 14 lutego, początek o 8.30. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here