Ryszard Stawiarski z Chełm Biega planuje 27 września wystartować w 48. Maratonie Warszawskim. Dzięki akcji #BiegamDobrze będzie to coś więcej niż wyścig do mety. Pan Ryszard zbiera bowiem pieniądze na dzieci chorujące na nowotwory.
Celem Ryszarda Stawiarskiego było uzbieranie poprzez stronę Maratonu Warszawskiego 1 tys. zł. To szybko udało się zrealizować, ale licznik bije dalej, a limitu nie ma. Pokażmy, że Chełmianie mają moc i wspomóżmy inicjatywę pana Ryszarda choćby symboliczną złotówką. Link do zbiórki można znaleźć na Facebooku na profilu Chełm Biega.
– Każda wpłata ma znaczenie. Razem damy radę! Zebrane środki zostaną przekazane na fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Dziękuję za każdą wpłaconą złotówkę. Pomaganie przez bieganie ma moc! – mówi Ryszard Stawiarski.
Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową od 1991 roku wspieram dzieci i nastolatków z chorobą nowotworową oraz ich rodziny na każdym etapie leczenia. (kg)

































