Same dobre wiadomości

Dzieje się w lubelskim sporcie żużlowym! W ubiegłym tygodniu do Lublina przyjechali trener Dariusz Śledź i wszyscy zawodnicy, którzy w sezonie 2017 w rozgrywkach II ligi reprezentować będą KM Cross. Dzisiaj (poniedziałek) w południe lubelski klub zaprezentuje kolejnych sponsorów, a także nazwę i logo drużyny. Podczas spotkania w hotelu Mercure Lublin ogłoszone zostaną także ceny biletów i karnetów.

Zawodnicy w ubiegłym tygodniu pod okiem Dariusza Śledzia przez dwa dni trenowali w CrossFit na Czechowie. Szkoleniowiec sprawdził też obecną formę swoich podopiecznych.
– Testy wypadły bardzo dobrze. Muszę pochwalić wszystkich zawodników. Widać że się przyłożyli, porządnie przepracowali zimę. Widać też, że są już bardzo głodni jazdy, oczywiście poza Pawłem Miesiącem, który miał już okazję do startów w Argentynie, gdzie rywalizował o indywidualne mistrzostwo tego kraju i zajął drugie miejsce – mówi trener zespołu z Lublina.
Dariusz Śledź, podobnie jak Piotr Więckowski, menadżer sekcji żużlowej KM Cross, chce, by pozostali zawodnicy jak najszybciej wyjechali na tor.
– Wszystko zależy od tego jak szybko przy Al. Zygmuntowskich MOSiR założy bandę pneumatyczną. Tor jest już na tyle suchy, że jej montaż jest możliwy. Jeśli pogoda nadal będzie nam sprzyjać, to pod koniec tego tygodnia zawodnicy powinni zaliczyć pierwsze jazdy – dodaje.
Dzisiaj w południe lubelski klub podczas konferencji prasowej w hotelu Mercure Lublin zaprezentuje kolejnych, po Perle – Browarach Lubelskich, sponsorów, a także nazwę i logo drużyny. Przedstawione zostaną również wzory kewlarów, w których ścigać będą się żużlowcy.
Niewykluczone, że w rozgrywkach II ligi zespół z Lublina będzie występował pod nazwą nie tylko sponsora tytularnego i KM Cross, ale także z wyrazem „Motor”, o który zabiegali kibice, nawiązując do historii sportu żużlowego w Kozim Grodzie.
Podczas poniedziałkowego spotkania ogłoszone zostaną ceny biletów i karnetów na mecze, które w znacznej większości zespół KM Cross w roli gospodarza rozgrywał będzie na stadionie przy Al. Zygmuntowskich w sobotnie wieczory.
Klub poinformuje także o sposobie dystrybucji wejściówek.BAS