Satori z 8 medalami

W Łabuńkach obok Zamościa zorganizowano ogólnopolski turniej o puchar wójta gminy Łabunie oraz mistrzostwa województwa lubelskiego młodzików i juniorów młodszych.

Osiem medali przywieźli z imprezy zawodnicy Satori z Chełma. W turnieju wzięło udział ok. 180 zawodników z Polski oraz Ukrainy. Reprezentanci Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori nie zawiedli, wywalczyli 8 medali. Patrycja Mielniczuk zdobyła złoto w mistrzostwach juniorów młodszych do 55 kg, a Kacper Nowak był najlepszy w mistrzostwach młodzików do 60 kg 2005-06 (wszystkie walki wygrał przez ippon). Ponadto w turnieju o puchar wójta medale dla Satori wywalczyli: złoto – Mateusz Hurko i Fabian Nafalski, srebro – Aleksandra Antoniak, a brąz – Zuzanna Jaszczuk, Jakub Grzegorzewski i Dawid Wurszt. Sędzią głównym zawodów był shihan Jacek Czerniec (5 dan), a Satori wśród sędziów reprezentowali Bartłomiej Zakrzewski i Wojciech Kłodnicki. (k)