Sokół najlepszą ekipą zawodów

10 medali: złoty, 5 srebrnych i 4 brązowe zdobyły zawodniczki Sokoła Lublin, uczennice klas profilowanych i sportowej ze Szkoły Podstawowej nr 20, w rozgrywanych w Wierzbicy Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodziczek w zapasach.

Indywidualnie najlepiej spośród podopiecznych trenerów Krzysztofa i Rafała Boryców spisała się Daria Skałecka, wygrywając rywalizację w kategorii do 39 kilogramów.
W klasyfikacji drużynowej ZTS Sokół zajął z 30 punktami pierwsze miejsce, wyprzedzając na podium WLKS Siedlce (19 pkt.) oraz Suples Wierzbica (18 pkt.).
W zawodach wystartowało 12 ekip, w tym 8 z województwa lubelskiego, dwie z Ukrainy oraz drużyny z Siedlec i Rogowa.
Podczas imprezy rozegrano również indywidualne zawody dzieci, w których równie dobrze zaprezentowały się młodsze zawodniczki Sokoła, uczące się w SP nr 20 w klasach IV i V o profilu zapaśniczym.
Reprezentantki Sokoła w tych zmaganiach zdobyły 10 medali, w tym dwa złote (Aleksandra Kozłowska kat. 30 kg oraz Nikola Kamola kat. 42 kg), 4 srebrne i 2 brązowe. MAG

Daria Skałecka z Sokoła na najwyższym stopniu podium w kategorii do 39 kilogramów