Spartakus nie zawiódł

Najlepiej z reprezentantów Spartakusa Lublin spisała się Alicja Wójcik, która w kategorii wagowej do 63 kg w grupie juniorek młodszych zajęła trzecie miejsce

Judocy lubelskiego Spartakusa uczestniczyli w turnieju Championship „Nerosh Cup”, rozgrywanym w Rishon LeZion w Izraelu, mieście partnerskim Lublina.

Najlepiej z podopiecznych trenera Józefa Tkaczyka spisała się Alicja Wójcik, która w kategorii wagowej do 63 kg w grupie juniorek młodszych wywalczyła brązowy medal. Bardzo blisko podium był Kacper Zgrajka. Ostatecznie jeden z najlepszych juniorów młodszych w Polsce zajął w swojej kategorii wiekowej w wadze do 60 kg piąte miejsce. Z walki o medal lublinianina wykluczyła kontuzja stawu kolanowego.
Ponadto w kategorii młodzików Maksymilian Styżej w wadze do 60 kg uplasował się na siódmym miejscu, a Jakub Jabłonka w wadze do 66 kg na dziewiątej pozycji.