Srebro i brąz zapaśniczek Cementu Gryf

Dwa medale przywiozły z najważniejszych w tym roku zawodów dla najmłodszych zapaśniczek, reprezentantki Cementu Gryf Chełm.

Na siedleckich matach, gdzie rozegrane zostały mistrzostwa Polski młodziczek, tytuł wicemistrzyni Polski zdobyła Natalia Karbowiak, a z brązowym medalem wróciła do Chełma Nikola Studzińska. Punktowane miejsca wywalczyły też: 7. Natalia Gorczyca (ULKS Suples Wierzbica), 8. Kaja Korcz (ULKS Suples Wierzbica), 9. Alicja Wójtowicz (UKS Tajfun Ruda Huta), 10. Dagmara Branicka (Cement-Gryf), 10. Klaudia Borysiuk (Tajfun Ruda Huta), 12. Karolina Dubij (Tajfun Ruda Huta). Trenerem reprezentantek powiatu chełmskiego był Andrzej Gruszkowski, który odebrał puchar za zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji drużynowej. (k)