Starówka zrewanżowała się FC Felin City

Zespoły Starówka i FC Felin City, finaliści siódmego turniej dla dzieci i młodzieży, organizowanego przez Ognisko TKKF Omega i Szkołę Podstawową nr 52 na Felinie z okazji 700-lecia nadania praw miejskich Lublinowi

Za nami siódmy turniej w halowej piłce nożnej dla dzieci i młodzieży, organizowany przez Ognisko TKKF Omega i Szkołę Podstawową nr 52 na Felinie z okazji przypadającego na ten rok 700-lecia nadania praw miejskich Lublinowi.
Najlepszym spośród sześciu uczestniczących w imprezie zespołów okazała się Starówka, która w finale pokonała 5:2 FC Felin City.
Mecz o pierwsze miejsce był powtórką finałowego starcia z szóstej edycji turniejowych zmagań!
– Gdy przed tygodniem w finale Starówka po raz pierwszy tej zimy znalazła pogromcę, chłopcy z tej drużyny byli bardzo źli na siebie i zapowiedzieli, ze uczynią wszystko, by wygrać następny turniej i zdobyć kolejny puchar do swojej bogatej kolekcji. Tak też się stało – mówi Zbigniew Furman, prezes Ogniska TKKF Omega, który wspólnie ze Szkołą Podstawowa nr 52 organizuje jubileuszowe turnieje.
Starówka już w fazie grupowej powetowała sobie ubiegłotygodniowe niepowodzenie, najpierw gromiąc 12:1 FC Felin United, a następnie 14:2 FC Byki.
Honorowy patronat nad turniejami z okazji 700-lecia miasta, organizowanymi przez Omegę i SP nr 52, sprawuje Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.BAS