Staw mistrzem gminy Chełm

SP ze Stawu zwyciężyła w mistrzostwach gminy Chełm w mini piłce nożnej dziewcząt.

W finale Staw pokonał Uher 1:0. W Strupinie Dużym odbyły się mistrzostwa gminy Chełm w mini piłce nożnej dziewcząt. W zawodach wzięło udział sześć zespołów. W grupie A padły następujące rezultaty: Okszów – Stołpie 1:0, Staw – Stołpie 1:0, Staw – Okszów 1:0, a w grupie B: Strupin – Żółtańce 3:2, Uher – Żółtańce 1:0, Uher – Strupin 1:0. W meczu o 3 miejsce Okszów przegrał ze Strupiniem 0:2, a w finale Staw pokonał Uher 1:0. Klasyfikacja końcowa: 1. Staw (opiekun – Anna Gajewska), 2. Uher (Beata Kiełbasa), 3. Strupin Duży (Marcin Sadowski), 4. Okszów (Agnieszka Madeja-Dyńska), 5. Żółtańce (Agnieszka Szczerbakow), 6. Stołpie (Andrzej Hadam). Sędzią głównym i organizatorem zawodów był Marcin Sadowski. Zwycięska drużyna grała w składzie: Patrycja Dzieńkowska, Julia Głaz, Magda Oszwa, Emilia Mazurek, Paulina Tołyż, Paulina Gargol, Sylwia Pińkowska, Wiktoria Muzyka i Kaja Jamroz. (kg)