Strachosław wicemistrzem

Gimnazjaliści ze Strachosławia zajęli drugie miejsce w finale wojewódzkim mistrzostw LZS w piłce siatkowej.

W Nałęczowie rozegrany został finał województwa lubelskiego LZS w piłce siatkowej chłopców. W zawodach uczestniczyli gimnazjaliści ze Strachosławia. Podopieczni Dariusza Stockiego wywalczyli wicemistrzostwo województwa pokonując Krzczonów 2:0, Klementowice 2:1 i Wysokie 2:0, ulegając jedynie gospodarzom z Nałęczowa 0:2, późniejszym zwycięzcom turnieju.

Trzecie miejsce zajęli siatkarze z Krzczonowa. Sukces drużyny Dariusza Stockiego, co warto dodać nowego wójta gminy Kamień, jest tym większy, że żaden z reprezentantów Strachosławia, na co dzień nie trenuje w siatkarskim klubie, czego nie można powiedzieć o ich rywalach z Nałęczowa.

Oto skład wicemistrzów województwa: Kacper Nowak, Przemysław Sulikowski, Jan Dżaman, Kajetan Góźdź, Patryk Wojtiuk, Maciej Gajuk, Kacper Sadlej, Mateusz Weremczuk, Albert Matwiejczuk, Patryk Durko, Kamil Szałaj, Kacper Pradun. P. Sulikowski został wybrany najlepszym atakującym zawodów. (kg)