Superpuchar OAKP dla mistrzowskiego Lubnaru

Drużyna Lubnar Lublin, mistrzowie poprzedniego sezonu w rozgrywkach Organizacji Aktywnych Kibiców Piłkarskich, zdobyli pierwsze trofeum w tym roku, Superpuchar OAKP ze sezon 2019

Drużyna Lubnar Lublin zdobyła Superpuchar OAKP ze sezon 2019. W meczu otwierającym sezon zespół Adam Tuziemskiego pokonał Fabrykę Formy 4:3 (3:0).


Spotkanie mistrza ubiegłorocznych rozgrywek ze zwycięzcą pucharowych rozgrywek miało dramatyczny przebieg. Po pierwszej części nic nie zapowiadało wielkich emocji. Lubnar kontrolował grę i prowadził pewnie 3:0 po bramkach: Piotra Barana, Krzysztofa Wierzchowskiego i Krzysztofa Żarnowskiego.

Druga część gry to zupełna odmiana gry Fabryki Formy, która od początku rzuciła się do odrabiania start. Gdy Lubnar cofnął się do głębokiej defensywy, gra tego zespołu załamała się i to wykorzystali rywale, po golach Pawła Myśliwieckiego i Dawida Skoczylasa doprowadzając do remisu 3:3.

Losy meczu rozstrzygnęły się w doliczonym czasie gry, a gola na wagę zwycięstwa dla Lubnaru zdobył Piotr Baran. BAS

Lublnar Lublin – Fabryka Formy 4:3 (3:0)

Lubnar: Kostrzewa – Bielak, Szymuś, Wierzchowski, Żarnowski, Piotr Baran, Trzeciak, Wójtowicz, Gorczyca

Fabryka: Jakub Baran – Wawrzyńczuk, Mazur, Bednarczuk, Wolak, Gorgol, Skoczylas, Myśliwiecki, Rożek, Smoliński

Bramki: Piotr Baran 9, 36+2, Krzysztof Wierzchowski 12, Krzysztof Żarnowski 16 – Paweł Myśliwiecki 22, 31, Dawid Skoczylas 27. Żółte Kartki: Bielak, Szymuś – Skoczylas, Gorgol.