Świetna seria Lublinianki podtrzymana

Piłkarze Lublinianki wciąż pozostają jednym z dwóch zespołów w IV lidze, obok lidera Hetmana Zamość, który w obecnym sezonie jeszcze nie przegrał!

W sobotę, w spotkaniu 7. kolejki, lublinianie pokonali przed własną publicznością 2:0 Start Krasnystaw, odnosząc szóstą wygraną. Losy meczu rozstrzygnęły się w pierwszej połowie. Najpierw, w 21. minucie Jarosław Milcz wykorzystał rzut karny, a sześć minut później drugiego gola dla gospodarzy zdobył Damian Kuzioła.

Lublinianka – Start Krasnystaw 2:0 (2:0)

Lublinianka: Żuber – Kowalczyk, Mulawa, Giza, Dzyr (85 Trochimczuk) – Baran, Kuzioła, Iwańczuk, Rejmak (75 Morenkov), Bednara (75 Kamola) – Milcz (80 Rapa).
Bramki: 1:0 Milcz 21 z karnego, 2:0 Kuzioła 27.

7. kolejka: Hetman Zamość – Kłos Chełm 6:0.

Pozostałe spotkania, rozgrywane w niedzielę, zakończyły się po zamknięciu tego wydania.
1. Hetman 7 21 28-2
2. Lublinianka 7 19 18-6
3. Górnik II 6 15 18-8
4. Powiślak 6 13 13-7