Świetny początek zapaśników

Zapaśnicy Cementu Gryf Chełm bardzo dobrze zainaugurowali nowy rok. Katarzyna Krawczyk wygrała międzynarodowy turniej „Paris Tournament 2017”, a Patryk Kamiński i Kacper Troć wywalczyli brązowe medale w Zaporożu na Ukrainie.
Katarzyna Krawczyk w Paryżu zademonstrowała wysoką formę. Po zwycięstwie nad przeciwniczkami z Włoch i Białorusi w finale nie dała szans zawodniczce z Kanady. Wygrała przez położenie rywalki na łopatki. Reprezentacja Polski we Francji drużynowo zajęła trzecie miejsce. Startowały zawodniczki z 20 krajów.
Juniorzy Cementu Gryf Chełm, Patryk Kamiński i Kacper Troć wzięli udział w silnie obsadzonym turnieju na Ukrainie, gdzie startowały reprezentacje Litwy, Białorusi, Szwajcarii, Polski i gospodarzy. Obaj sięgnęli po brązowe medale.(red)