Świetny występ lublinian

Świetnie w rozgrywanych w Chełmie Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegach przełajowych spisali się reprezentanci AZS UMCS Lublin: Tomasz Klocek i Bartosz Kitliński. Pierwszy wygrał bieg na 2000 metrów, a drugi minął linię mety tuż za nim.

– Obaj chłopcy na ciekawej, dobrze przygotowanej przez organizatorów trasie od początku nadawali ton rywalizacji. Na mecie Tomek, starszy o rok od Bartosza, okazał się lepszy o blisko 40 sekund – relacjonuje trener obu zawodników Piotr Kitliński – tata srebrnego medalisty.
Pozostałe miejsca zawodników AZS UMCS
* bieg na 2000 m: 13. Sebastian Misiarz, 22. Krystian Rola * bieg na 2500 m: 15. Alicja Wegiera, 14. Maciej Cegiełko.
Zaledwie 6-osobowa ekipa lubelskiego klubu zajęła w klasyfikacji drużynowej drugie miejsce, tuż za Podlasiem Białystok. Na trzeciej pozycji uplasowali się reprezentanci Żaka Biała Podlaska.