W Syczynie o puchar radnego

21 zawodników wystartowało w III Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Radnego Sołectwa Syczyn Zdzisława Muszańskiego, który odbył się 17 września. Współorganizatorem zawodów była Gminna Biblioteka Publiczna z Wierzbicy oraz gospodarz zmagań Wiejski Dom Kultury w Syczynie. Zawodnicy rywalizowali w pięciu kategoriach.

W kat. dzieci do lat 13 zwyciężył Patryk Kawalec, drugi był Sebastian Borowiec a trzeci Robert Dudek. W kategorii dziewczyn zwyciężyła Aleksandra Klajnert przed Klaudią Dudek i Klaudią Muszańska. Pierwsze trzy miejsca w kat. Chłopców (13-18 lat) zajęli Jakub Cywka, Paweł Małocha, Patryk Dudek a w kategorii 18+ – Wiesław Głuszek, Norbert Dudek i Adrian Dudek. W specjalnej kategorii sponsorów zwyciężył Wiktor Deniszczuk. Drugi był Andrzej Struszewski a trzeci Bogdan Kaleta. Puchary i dyplomy zostały ufundował wiceprzewodniczący Rady Gminy, Zdzisław Muszański a nagrody rzeczowe wójt gminy Wierzbica, Andrzej Chrząstowski oraz Gospodarstwo Rolne Wiktora Deniszczuka. – Szczególne podziękowania chciałbym złożyć sponsorom, dzięki którym kupiliśmy do domu kultury w Syczynie suchy basen z kulkami – mówi Z. Muszański. – Były to PUH Bernarda Kaleta, „GIPSAL” Tynki Gipsowe Agregatem Alicja Struszewska, firma STYL-BUD s.c. Surowiec Piotr – Sagan Dorota, GOSPODARSTWO ROLNE Wiktor Deniszczuk. W czasie trwania zawodów uczestnicy mogli też skorzystać z darmowych napojów, herbat oraz ciepłej przekąski, dzięki wsparciu państwa Beaty i Andrzeja Dudków. (red)