Szukasz wymarzonego samochodu? Znajdziesz go w kilka kliknięć!

Zamień tramwaj na samochód. Postaw na wygodę przemieszczania się po mieście. Branża motoryzacyjna rozwija się coraz szybciej, a rosnąca oferta używanych samochodów pozwoli znaleźć Ci go w parę minut w bardzo przystępnej cenie.

Naprawdę nie masz się czego bać!

Decyzję o zakupie samochodu to często skomplikowany proces. Czasem kupujący są tak przywiązani do swojego starego pojazdu, że zwyczajnie nie czują konieczności zamiany go na nowy. Nawet wtedy, kiedy częściej jeżdżą nim do warsztatu niż w delegację, a do pracy muszą poruszać się wiecznie zatłoczoną komunikacją miejską. Z reguły jest to związane z obawami co do kupna. Boimy się, że zostaniemy oszukani, a nasz nowy nabytek okaże się kradziony. Ogłoszenia motoryzacyjne stają się jednak coraz bardziej profesjonalne. Powstają firmy wyspecjalizowane w sprzedaży używanych samochodów, często importowanych z Niemiec. Mimo tego nadal musimy pozostać czujni, dlatego konsultujmy się z fachowcami i czytajmy opinie nie tylko o samochodzie, lecz również o sprzedawcy zamieszczającego daną ofertę.

Samochód nie musi być wcale drogi! Kup go bez prowizji

Zdecydowanie najdrożej wychodzi zakup bezpośrednio od dealera samochodowego. Nowe auta kosztują, w zależności od klasy pojazdu, od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych. Na taki wydatek stać tylko nielicznych. Dodatkowo tracą one bardzo szybko na wartości i po kilku latach przy próbie sprzedaży okazuje się, że otrzymamy za nie znacznie mniejszą kwotę. Istnieje wąskie grono amatorów, którzy muszą wyjechać swoim nowym nabytkiem bezpośrednio z salonu, rozkoszując się przy okazji unoszącym się zapachem nowości. Ten jednak szybko przemija i pozostaje po nim jedynie satysfakcja i spory ubytek na koncie. Większość kierowców stawia jednak na oszczędności i decydują się na kupno samochodu z drugiej ręki. Pojazdy te charakteryzuje również solidna jakość i dobry stan utrzymania, który pozwoli cieszyć się z nowego zakupu przez wiele lat. Sporo zmotoryzowanych zadaje sobie pytanie, gdzie można kupić takie auta. Czasy komisów samochodowych już dawno minęły. Charakteryzowała je wysoka prowizja, a sprzedawane pojazdy latami czekały na nowego kupca. Zastąpiły je ogłoszenia motoryzacyjne w internecie. Jest to obecnie najbardziej popularny i najszybszy sposób na kupno nowego środka transportu. Wyróżnia je możliwość zakupu bezpośrednio od sprzedającego. Niestety największe portale internetowe pobierają prowizje od sprzedaży bądź stałą opłatę za samo wystawienie samochodu. Skutkiem tego jest zawyżona cena oferowanego produktu. Nowe rozwiązanie na rynku wprowadził serwis Okeno (https://okeno.pl/), gdzie można kupić nowe auto dobrej cenie bez żadnych dodatkowych opłat. Szeroki wybór różnych towarów pozwoli również na szybki zakup dodatkowych części do nowego pojazdu, znacznie skracając czas oczekiwania. Dzięki temu możesz korzystać z nowego samochodu od razu po zakupie!

Materiał reklamowy