Związek Miast Polskich
Prezydent Banaszek bryluje w necie
Prezydent Chełma Jakub Banaszek został nagrodzony „Złotym Lajkiem” przyznawanym przez Związek Miast Polskich samorządom i ich włodarzom wykazującym się najbardziej aktywną i angażującą komunikacją...


![Biblionerzy na szóstkę [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/06/biblionerzy-1-218x150.jpg)






















