Test-mecz przed Euro 2017

Reprezentacja Polski do lat 21 zremisowała w towarzyskim spotkaniu na Arenie Lublin z Węgrami 1:1. Wtorkowe spotkanie było jednym z testów dla naszych piłkarzy, a także organizatorów przed przyszłorocznymi finałami młodzieżowego Euro, które odbędą się w czerwcu w Polsce. Biało-czerwoni dwa mecze, w tym spotkanie otwarcia turnieju, rozegrają w Lublinie.
Bramkę dla biało-czerwonych w 27. minucie po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego zdobył Jarosław Jach. Gol wyrównujący dla drużyny gości padł już w doliczonym czasie gry, a piłkę do siatki skierował Dániel Prosser.
Na szczególną uwagę zasługuje znakomita atmosfera, jaką stworzyli na Arenie Lublin kibice (przede wszystkim lubelskiego Motoru), zagrzewając Polaków do walki od pierwszej do ostatniej minuty.

Polska – Węgry 1:1 (1:0)
Polska: Wrąbel – Kędziora, Dawidowicz, Jach, Moneta – Formella (77 Frankowski), Kubicki, Lipski, Piątek (66 Murawski), Reca (66 Buksa) – Stępiński.
Bramki: 1:0 Jach 27, 1:1 Prosser 90.