Trenowali pod okiem mistrza Dona Daltona

Taekwondecy LKSW Dan ze Świdnika uczestniczyli w Pabianicach w seminarium szkoleniowym, prowadzonym przez irlandzkiego mistrza Dona Daltona (8.dan).

Mistrz Don Dalton już wkrótce odwiedzi Świdnik. Za trzy tygodnie poprowadzi w naszym mieście kolejne seminarium, tym razem przeznaczone dla posiadaczy czarnych i czerwonych pasów

– W zajęciach, przeznaczonym głównie dla młodszych stażem zawodników, udział wzięło dziesięciu naszych reprezentantów – relacjonuje Piotr Bernat, trener świdnickiego Dana. – Przez blisko cztery godziny wraz z blisko 60 innymi zawodnikami nasi taekwondecy trenowali techniki ręczne, kopnięcia i elementy układów formalnych. Trening upłynął w świetnej atmosferze, do której przyczyniło się niezwykle otwarte usposobienie prowadzącego zajęcia – dodaje trener Bernat.
Mistrz Don Dalton już za trzy tygodnie odwiedzi Świdnik, gdzie poprowadzi kolejne seminarium, tym razem przeznaczone dla posiadaczy czarnych i czerwonych pasów. Chęć udziału w nim zgłosiło już ponad 60 uczestników z siedmiu krajów.
Podczas szkolenia odbędzie się również egzamin na stopnie mistrzowskie, do którego przystąpi 17 kandydatów, w tym także reprezentanci LKSW Dan. MAG