Trójka kopie piłkę najlepiej

Pierwsze finałowe zawody XVII Interdyscyplinarnego Turnieju Burs i Internatów o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego za nami. W turnieju halowej piłki nożnej wśród dziewcząt i chłopców najlepsza okazała się Bursa Szkolna Nr 3.
W finale dziewcząt „trójka” pokonała 2:1 Bursę Szkolną Nr 5. W meczu o 3. miejsce Bursa Szkolna Nr 2 wygrała z Internatem PCEZ 2:1.
W finale chłopców po zaciętej walce Bursa Szkolna Nr 3 zwyciężyła 2:1 Internat SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej. W meczu o 3. miejsce Bursa Szkolna Nr 6 pokonała 5:2 Internat ZSR CKP z Pszczelej Woli.
Organizatorzy turnieju – Bursa Szkolna Nr 3 i UKS Bursa 3. dziękują Zespołowi Szkół Transportowo-Komunikacyjnych za pomoc przy organizacji zawodów.