„Trójka” zdeklasowała rywali

Uroczyste podsumowanie XVII Interdyscyplinarnego Turnieju Sportowego Burs i Internatów o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego odbyło się w piątek w siedzibie zwycięskiej placówki – „trójki” przy ul. Weteranów

Bursa Szkolna nr 3 wygrała XVII Interdyscyplinarny Turniej Sportowy Burs i Internatów o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego. W klasyfikacji generalnej zwycięzcy zdobyli 62 punkty – o 7 pkt. wyprzedzili Bursę Szkolną nr 5 i o 26 pkt. Bursę Szkolną nr 6.

Kolejne miejsca zajęły: 4. Bursa Szkolna nr 2 – 24 pkt., 5. Bursa Szkolna nr 7 – 14, 6. Internat Pszczela Wola – 8, 7. Internat PCEZ Świdnik – 7, 8. Internat XXI LO – 6, 9. Internat SOSW – 5.
Bursa Szkolna nr 3 zdeklasowała rywali – z 12 konkurencji wygrała aż osiem.
Pierwszeństwo oddała rywalom jedynie w szachach zarówno wśród dziewcząt (zwyciężyła „piątka”), jak i wśród chłopców (najlepszy był Internat XXI LO, drugie miejsce – BS nr 5, a trzecie – BS nr 6) oraz koszykówce chłopców (pierwsza była BS nr 5) i tenisie stołowym chłopców (wygrała BS nr 6).  BAS