Tuzin medali zawodniczek Sokoła!

Reprezentacja ZTS Sokół Lublin, podopieczne trenerów Krzysztofa i Rafała Boryców, z pucharem za zdobycie pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej

12 medali, w tym cztery złote, zdobyły reprezentantki Sokoła Lublin w rozgrywanych w sobotę w Wierzbicy Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w zapasach kobiet.
Na najwyższym stopniu podium stanęły w kategorii dzieci Dominika Baran (30 kg) i Małgorzata Grzywaczewska (55 kg) oraz młodziczki Dominika Buss (44 kg), wybrana najlepszą zawodniczką mistrzostw w tej kategorii wiekowej i Agata Rybaczuk (67 kg).
Srebrne medale wywalczyły w kat. dzieci Nikola Siwiec (30 kg) oraz w kat. młodziczek Wiktoria Wójcik (34 kg).
Brązowe krążki zdobyły młodziczki: Karolina Baran (37 kg), Paulina Zyza i Anna Gut (40 kg), Klaudia Michalak (44 kg), Regina Watras (48 kg) i Wiktoria Chołodowska (52 kg).
W grupie młodziczek, w gronie ośmiu startujących drużyn (w tym zaproszonego klubu z Ukrainy, z Kijowa) reprezentacja ZTS Sokół, składająca się wyłącznie z uczennic klas o profilu zapaśniczym, funkcjonujących przy Szkole Podstawowej Nr 20 w Lublinie, zajęła w klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce! BAS