Ubezpieczenie kampera

 Sympatycy caravaningu mogą czuć się bezpieczni podczas podróży lub wakacji. Odpowiednie ubezpieczenie zapewnia im ochronę przed wypadkami, kradzieżą czy aktami wandalizmu. Wystarczy wykupić odpowiedni pakiet ubezpieczeniowy i mieć spokojną głowę. Nie warto oszczędzać na ochronie samochodu kempingowego, jest to zbyt ryzykowne. Nic nie zrekompensuje poniesionych strat, jeżeli nie będzie ubezpieczony.

Indywidualne dopasowanie

Decydując się na kampera, warto wybrać dla niego odpowiednie ubezpieczenie. Bez względu na to, czy będzie on służył do dłuższych podróży, czy krótkich wakacji, polisa ubezpieczeniowa ochroni przed nieszczęśliwymi wypadkami. Firma Sureterm Direct https://www.sureterm.com/motorhome-insurance/ oferuje indywidualnie dopasowane ubezpieczenie. Można wybrać taki pakiet, który będzie zawierał najpotrzebniejsze dla Ciebie aspekty i pokryje się z Twoim budżetem. Dzięki temu Twoje potrzeby zostaną zaspokojone i w spokoju będziesz mógł spędzać czas z rodziną. 24/7 przez 365 dni można korzystać z infolinii Sureterm Direct, która służy profesjonalnym doradztwem oraz pomocą prawną.

Podstawowe ubezpieczenie

Pakiet ubezpieczeniowy Sureterm Direct posiada zniżki dla członków Klubu samochodów kempingowych. Rabaty mogą być również naliczane w zależności od zrobionych kilometrów. Sureterm Direct pokrywa ubezpieczeniem kampery, które mają kierownicę po lewej stronie. Mało firm konkurencyjnych podejmuje się tego wyzwania, gdyż w Wielkiej Brytanii kierownica po prawej stronie jest ogólnie przyjętym standardem. Do pakietu wlicza się też ochrona wszystkich osobistych rzeczy, jakie znajdują się wewnątrz pojazdu. Firma oferuje pokrowce na butle gazowe, które podwyższają bezpieczeństwo użytkowania i odpowiednio je ochraniają.

Niezliczone korzyści

Pakiet ubezpieczeniowy Sureterm Direct posiada niezliczone korzyści. Jednym z nich jest możliwość podróżowania po Europie z międzynarodowym ubezpieczeniem przez 90 dni. Dzięki temu zwiedzanie kamperem będzie w pełni zabezpieczone i komfortowe. Do benefitów pakietu wlicza się osłona przedniej szyby. To przydaje się szczególnie podczas jazdy lub w przypadku aktów wandalizmu. Dzięki ubezpieczeniu można szybko i bezproblemowo wymienić szybę we wskazanym serwisie. Sureterm Direct ma szeroki zasięg współpracy z punktami naprawczymi, co jest wielkim ułatwieniem dla ubezpieczonego. Gdziekolwiek będziesz, Twój kamper będzie odpowiednio chroniony, a Ty spokojny. Opłaty można regulować miesięcznie lub jednorazowo.

Artykuł sponsorowany