Urodzinowa pizza zamiast tortu? Czemu nie!

Urodziny to wyjątkowy dzień, w którym zazwyczaj pozwalamy sobie na odrobinę szaleństwa. Wśród prezentów przewijają się słodycze, ciasta i inne smakołyki. Dlaczego więc nie wyjść poza schemat i nie przełamać nadmiaru słodkości urodzinowym poczęstunkiem w postaci… pizzy?

Pizza kontra tort

Słodycze – wszyscy je uwielbiamy, ale ileż można je jeść! Zwłaszcza podczas urodzinowej imprezy ich nadmiar może sprawić, że goście będą spodziewać się po nas jakiegoś konkretnego poczęstunku. W takiej sytuacji jest tylko jedno wyjście. Ugościć ich wszystkich pizzą w roli urodzinowego tortu. W końcu równie łatwo ją podzielić, a z pewnością przyciągnie więcej chętnych nić kolejna słodka przekąska. Dodatkowo pizza będzie świetnie pasować do serwowanego podczas spotkania wina lub piwa. A jeśli jej zabraknie? Zawsze możemy złożyć kolejne zamówienie w pobliskiej pizzerii. Nic tylko świętować.  

Pizza jako prezent

Przygotowanie urodzinowej pizzy może leżeć nie tylko po stronie gospodarza. Włoska potrawa sprawdzi się również świetnie w postaci prezentu. Jubilat ma kilka ulubionych smaków i na co dzień ciężko dogodzić jego podniebieniu? Wspólny wybór pizzy wiąże się ze żmudnym przeglądaniem menu i wymyślnymi połączeniami? Zaskoczcie go i przygotujcie pizzę jego marzeń. W Lublinie można znaleźć pizzerie, które pozwalają klientom na przygotowanie dań z wybranymi dodatkami, m.in. Pizzeria Dominium. Grillowany kurczak, pieczona wołowina a może ser górski? Wybór składników jest duży i pozwala na stworzenie wyjątkowej kompozycji.

Wspólny wypad na miasto

A może by tak wyrwać się z domu i w dzień urodzin zorganizować sobie kilka ciekawych atrakcji? Lublin oferuje masę rozrywek, które z pewnością umilą nam ten wyjątkowy dzień. Może zafundujemy jubilatowi wypad do escape roomu lub kina. Można również wybrać się wspólnie do galerii handlowej i kupić kilka prezentów, a przy okazji wstąpić do pizzerii i zjeść pyszną pizzę.

Zobacz ofertę pizzerii Dominium w Lublinie na https://www.pizzadominium.pl/lokale/lublin-c-h-atrium-felicity

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here