Urządzamy nowe mieszkanie. Sprawdź, bez których sprzętów trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie

Moment przeprowadzki do mieszkania świeżo wykończonego przez dewelopera zawsze jest wyjątkowy i wiąże się z dużymi emocjami ze strony kupujących. W końcu po wielu bojach z bankami i wykonawcą mogą w końcu zamieszkać w swoim własnym M. Które sprzęty szczególnie przydadzą się domownikom?

 AGD – bez dobrej pralki ani rusz

  1. AGD do zabudowy – oszczędność miejsca i estetyka rozwiązania
  2. RTV – moc wzruszeń i emocji na wyciągnięcie ręki

AGD – bez dobrej pralki ani rusz!

Trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez podstawowego sprzętu gospodarstwa domowego, takiego jak: pralka, lodówka, kuchenka, mikrofala czy zmywarka. Jeżeli przymierzasz się do zakupu nowej pralki, zwróć uwagę na następujące parametry: sposób ładowania (od frontu lub od góry), głębokość i szerokość modelu, jego pojemność, dodatkowe opcje (na przykład suszarka). W przypadku bardzo małych łazienek, w których liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni, niezmiernie ważne jest wybranie pralki kompaktowych rozmiarów, najlepiej ładowanej od góry, która zaoszczędzi cenną przestrzeń. Warto wybrać egzemplarz o jak najmniejszej szerokości – wówczas nowy sprzęt będzie można optymalnie ustawić w domowej przestrzeni. Producent pralek, który zdobył duże zaufanie klientów, to polska marka Zelmer. Produkty tego oraz wielu innych producentów można znaleźć w sklepie internetowym https://maxelektro.pl/agd/.

AGD do zabudowy – oszczędność miejsca i estetyka rozwiązania

Współczesne kuchnie stają się coraz ładniejsze i bardziej funkcjonalne. Dzieje się tak za sprawą sprzętu AGD do zabudowy. Praktyczne piekarniki i płyty grzewcze można w pełni dopasować do zamówionych mebli, tworząc wygodną przestrzeń roboczą do pieczenia i gotowania. Z kolei eleganckie okapy oraz wysokiej klasy baterie wnoszą do kuchni nie tylko pożądany design, ale są w pełni funkcjonalne i zapewniają bezawaryjne działanie na wiele lat. Jeżeli rozważasz zaopatrzenie się w nowy piekarnik, zwróć uwagę przede wszystkim na to, w jaki rodzaj sterowania został wyposażony. Coraz częściej spotykane na rynku są modele sterowane w sposób elektroniczny i dotykowy. Równie istotne jest to, czy oglądany piekarnik ma wbudowaną funkcję czyszczenia parą, co jest rozwiązaniem szalenie praktycznym w każdej kuchni. Równie dobrze sprawdza się funkcja rozmrażania, która ułatwia przygotowywanie dań wyjętych prosto z zamrażarki. Kupując nowy piekarnik, warto również upewnić się co do tego, iloma trybami gotowania dysponuje oraz w ile poziomów mocy został wyposażony.

RTV – moc wzruszeń i emocji na wyciągnięcie ręki

Współczesny świat w pełni wykorzystuje potencjał kryjący się w nowoczesnych technologiach. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom z zakresu elektroniki wszyscy fani kina mogą zorganizować swój własny kącik kinomana w domowym zaciszu. Do tego celu wystarczy wysokiej klasy telewizor o dużej przekątnej oraz kino domowe, dające fantastyczne wrażenia płynące z przestrzennego dźwięku. W sklepach można znaleźć szeroki wybór telewizorów, kina domowego, sprzętu DVD, odtwarzaczy muzycznych, ale także kamer sportowych, dronów i akcesoriów. Wysokiej klasy nowoczesne sprzęty sprawiają, że  możesz czerpać maksimum satysfakcji i emocji z oglądanych filmów, seriali, relacji sportowych czy programów dokumentalnych.

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here