W niedzielę na Arenie Lublin zagrają gwiazdy

Już w najbliższą niedzielę, 13 maja, na Arenie Lublin Reprezentacja Artystów Polskich zagra w charytatywnym meczu z Rosją. Spotkanie, które ma na celu wsparcie ofiar przemocy w rodzinie, poprzedzi potyczka Legend Sportu z drużyną Koziego Grodu.

W Reprezentacji Artystów Polskich, która po raz pierwszy zawita do Lublina, wystąpią powszechnie znane oraz bardzo lubiane osoby. Śpiewająco zagrają Rafał Brzozowski oraz członkowie zespołu Pectus. Deski teatru i plan filmowy na stadion zamienią Rafał i Marcin Mroczkowie, Jarek Jakimowicz, Przemek Cypryański oraz Piotr Zelt.

Tanecznym krokiem boisko przemierzać będą Maciej Florek oraz Rafał Maserak, a o morale drużyny zadbają jak zawsze uśmiechnięci Bilgun Ariunbataar z Marcinem Wójcikiem.
Wpierać ich będzie kwartet byłych reprezentacyjnych piłkarzy: bramkarz Radosław Majdan, Piotr Świerczewski, Tomasz Frankowski i Tomasz Iwan.

Gwizdek rozpoczynający zabrzmi dokładnie o godzinie 18:00. Arbitrem meczu będzie znany polski sędzia piłkarski Michał Listkiewicz. Spotkanie będą komentować Tomasz Jasina oraz Rafał Patyra.

Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik na stadionie Arena Lublin już od godziny 16:00. Podczas pierwszej części czas umilać będzie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, pokazy mażoretek, występ orkiestry wojskowej oraz miejscowych zespołów artystycznych.
O godzinie 16.30 przedsmak emocji zapewni mecz Legendy Sportu kontra Reprezentacja Lublina.

W pierwszej z drużyn zagrają między innymi znakomity przed laty zapaśnik Andrzej Supron, a także nasi byli mistrzowie w karate tradycyjnym: Justyna Marciniak i Daniel Iwanek. Skład reprezentacji Lublina na razie owiany jest tajemnica.

Wejściówki w cenie 10 złotych (normalna), 5 zł (ulgowa) i 100 zł (VIP) są do nabycia na ebilet.pl, będą dostępne także w kasach Areny Lublin przed rozpoczęciem niedzielnego spotkania.

Wydarzenie ma na celu wsparcie ofiar przemocy w rodzinie przez Katolickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym „AGAPE”, mieszczącego się w Lublinie ul. Bernardyńskiej 5.
MAG