W pływackich mistrzostwach województwa lubelskiego 10 i 11-latków

Reprezentanci Olimpii Lublin zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej rozgrywanych w sobotę, w Kraśniku Mistrzostw Województwa Lubelskiego 10 i 11-latków w pływaniu. Lublinianie zdobyli 10 medali: 3 złote, 5 srebrnych i 2 brązowe.
Najlepsi okazali się gospodarze, pływacy kraśnickiej Fali, którzy 12 razy stawali na podium, w tym sześć razy na najwyższym stopniu. Czwarte miejsce zajął Olimpijczyk Lublin (3 złote i brązowy medal), piąte Lublinianka (2-3-1), szóste UKS 51 Lublin (2 złote i brąz), a ósme Skarpa Lublin (3 brąz).

Najwartościowszy wynik mistrzostw w kategorii 11 lat uzyskała Amelia Wysocka z Fali, która 100 m stylem dowolnym przepłynęła w 1:02:35 (523 pkt)., a wśród 10-latków Oliwia Grączak z Olimpii – 1:21.54 na 100 m zmiennym (332 pkt.).