Wielka zabawa choinkowa z Nowym Tygodniem

W niedzielę (21 stycznia) razem bawiliśmy się w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie. Uśmiechy i wypieki na twarzach dzieci potwierdziły, że zabawa choinkowa była bardzo udana!

Kilka tygodni po przygotowaniu Jarmarku Bożonarodzeniowego, nasza redakcja zorganizowała kolejną imprezę. Tym razem skierowaną do naszych najmłodszych Czytelników.
Wielką Zabawę Choinkową poprzedził turniej piłkarski dla dzieci (szczegóły i fotorelacja na stronie 29). A tuż po nim, o godz. 15, rozpoczęliśmy zabawę. Były zajęcia rękodzielnicze, taneczne i sportowe, dużo dobrej muzyki i pokazów tanecznych, a także mnóstwo zabawek i gier planszowych. Jak na karnawał przystało nie zabrakło kostiumów, w których paradowali nasi najmłodsi Czytelnicy.
Tego dnia, 21 stycznia, nie mogło zabraknąć z nami kochanych babć i dziadków. Jeszcze raz dziękujemy im za obecność i życzymy pociechy ze swoich wnuków.
Dziękujemy także wszystkim organizatorom, którzy bawili się z nami w niedzielę. Szczególne podziękowania należą się: Galerii Dziecięcej Pokusa Chełm, która przywiozła do Miejskiej Hali Sportowej zabawki, instruktorom tańca towarzyskiego KTT TAKT, którzy poprowadzili naukę tańca i zaprezentowali się przed naszymi gośćmi, a także grupom tanecznym Chełmskiego Domu Kultury – Tańca Współczesnego „PAS” (instruktor Wojciech Kaproń) i „Pasja” Baletowej Szkoły Tańca (instruktor Barbara Czajkowska) oraz parom sportowym, instruktorom Pracowni Twórczej i Akademii Małego Artysty ChDK, którzy poprowadzili zajęcia plastyczne i rękodzielnicze i tym z Ester Fit Chełm, którzy poprowadzili zajęcia na trampolinach. Dziękujemy również Ewie Mirzwie i Natalii Nestorowicz z Fabryki Sportu za zajęcia Zumba Kids oraz prowadzącym imprezę: Dj Wodzirej Emilio i DJ Wodzirej – MAX.