Wiosenne oczko motorowców!

Nie ma mocnych wiosną na piłkarzy Motoru! W sobotę podopieczni trenera Roberta Góralczyka wygrali kolejne siódme spotkanie z rzędu. Tym razem lublinianie pokonali 1:0 w Połańcu Czarnych.

Zwycięską bramkę w 38. minucie meczu, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Tomasza Brzyskiego, strzałem głową zdobył Szymon Kamiński. Minutę przed końcem regulaminowego czasu gry blisko zdobycia gola dla Motoru był także Konrad Nowak. Niestety, piłka po jego uderzeniu odbiła się od słupka bramki Czarnych.

Warto podkreślić, że wiosną Motor, podobnie jak jesienią nie przegrał kolejnych siedmiu spotkań. W rewanżach lublinianie notują jednak same zwycięstwa (wcześniej 4 wygrane i 3 remisy). Już w najbliższej kolejce „żółto-biało-niebiescy” zagrają u siebie z Hutnikiem Kraków, który w I rundzie jako pierwszy znalazł sposób na nich. Na Suchych Stawach Motor do przerwy przegrywał już 0:5. Choć w drugiej połowie ostro zabrał się do odrabiania strat, nie zdołał chociażby zremisować. BAS

Czarni Połaniec – Motor Lublin 0:1 (0:1)

Motor: Olszewski – Cichocki, R. Majewski, Waleńcik, Wołos, Bonin (60 Paluch), Sz. Kamiński, Gałecki, Brzyski, Pożak (75 Nowak), M. Majewski (69 Poźniak).
Bramka – Sz. Kamiński 38.
Żółte kartki: Pożak, Cichocki (M.).

23. kolejka piłkarskiej III ligi

W środę Motor pokonał na Arenie Lublin 3:1 (2:0) Wisłę Puławy. Bramki dla gospodarzy zdobyli w 7. minucie Bartosz Waleńcik, 29. minucie Konrad Nowak oraz w 73. minucie Mateusz Majewski. Dla puławian z rzutu karnego w 59. minucie trafił Łukasz Kacprzycki.