Wózki inwalidzkie ręczne – poznaj ofertę dla osób niepełnosprawnych

Wózek inwalidzki to nieoceniona pomoc w życiu codziennym osób z ograniczoną mobilnością. Mimo wszystko, konieczność jego nabycia często budzi wiele obaw i pytań odnośnie samego sprzętu. Różnorodność specjalistycznych modeli i udogodnień sprawia, że przed finalizacją zamówienia warto sięgnąć po opinię specjalistów, by dowiedzieć się, jaka oferta będzie dla Ciebie najlepsza. Dowiedz się, jakie są najpopularniejsze modele wózków inwalidzkich i jakie są między nimi różnice. W trosce o swoich Klientów zespół SKIB-MED przygotował szeroką ofertę tej kategorii. Sprawdź, który model spełni Twoje oczekiwania.

Dla kogo wózek inwalidzki ręczny?

Oferta wózków inwalidzkich ręcznych jest kierowana do pacjentów będących w stanie wykorzystać siłę swoich rąk do przemieszczania się. Urządzenie ma jak w jak największym stopniu odpowiadać potrzebom użytkownika i być dostosowany do rodzaju i przewlekłości schorzenia. Co więcej, ten model pozwala zachować i wypracować aktywność górnych partii ciała, która jest bardzo istotna dla procesu rehabilitacji pacjenta. Wejdź na SKIB-MED.pl i zapoznaj się ze szczegółami oferty, spośród której możesz wyróżnić wózek inwalidzki ręczny stalowy i aluminiowy.

Wózek inwalidzki SKIB-MED – ręczny stalowy czy aluminiowy?

Solidność i wytrzymałość wózka inwalidzkiego przypisuje się głównie modelom stalowym. Wykorzystanie tego trwałego tworzywa wiąże się ze zwiększeniem wytrzymałości względem maksymalnego obciążenia – w modelu Vega, dostępnym w ofercie SKIB-MED, wynosi ono ok. 120 kg. Egzemplarz wzmocniony jest podwójną ramą krzyżakową, która nie tylko stabilizuje wózek, ale i umożliwia jego złożenie podczas transportu. Siedzisko wykonane z wysokojakościowego materiału jest nie tylko odporne na zniszczenia, ale także zapewnia komfort podczas codziennej jazdy. Wózek inwalidzki stalowy jest idealnym wózkiem dla osób ceniących sobie wygodę, wysoką jakość produktu i aktywny tryb życia.

Obecnie, dzięki wciąż unowocześnianym technologiom, wózki aluminiowe dorównują wytrzymałością wózkom stalowym. Lekka, wzmocniona konstrukcja jest bardzo łatwa w transporcie i użytkowaniu, dlatego szybko znalazła szerokie zastosowanie i grono wielbicieli. Wózek VARIO to uniwersalny atestowany wózek inwalidzki aluminiowy, idealny dla szerokiego grona pacjentów. Możliwość samodzielnej regulacji siedziska oraz dodatkowe udogodnienia, maksymalizują komfort i bezpieczeństwo jazdy zapewniając satysfakcję klientowi. Powyższe modele i pozostałe propozycje wózków ręcznych znajdziesz na SKIB-MED.pl.

SKIB-MED – skorzystaj z opinii eksperta

Wózek dla niepełnosprawnych to bardzo indywidualny zakup, na który wpływa rodzaj i stan zaawansowania choroby, możliwości finansowe, styl życia i wreszcie indywidualne preferencje. Dlatego przed finalizacją zamówienia warto zasięgnąć porady eksperta, aby poznać możliwości sprzętu i upewnić się, że będzie on kompatybilny z Twoimi potrzebami.

W trosce o swoich Klientów firma SKIB-MED oferuje darmową konsultację, podczas której nie tylko znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, ale także razem z zespołem ustalicie, jaki wózek inwalidzki ręczny spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy i zyskaj komfort, na jaki zasługujesz.

Materiał partnera