Wyprawka dla żaka

Każdy uczeń marzy, aby po wakacjach pochwalić się nie tylko wspomnieniami letnich przygód, ale także wyposażeniem tornistra. Niestety, nie każdy rodzic może spełnić te marzenia.

Chełmski oddział Polskiego Czerwonego Krzyża po raz kolejny włącza się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Wyprawka dla żaka”.
– Zwracamy się do kierownictw zakładów pracy, firm prywatnych, sklepów i hurtowni z artykułami szkolnymi oraz osób prywatnych o wsparcie i pomoc w naszym przedsięwzięciu poprzez zbiórkę artykułów szkolnych, książek lub dokonania wpłaty na ich zakup – apeluje Irena Kondraciuk z chełmskiego oddziału PCK.

Książki i artykuły szkolne przynosić można od poniedziałku do piątku w godz. od 11 – 15 do biura PCK przy ul. Wolności 3a w Chełmie. Planowana jest także zbiórka uliczna, a 16 września – w sklepach Stokrotka. Wpłat dokonywać można również na konto Lubelskiego Oddziału Okręgowego PCK w Lublinie – w banku Millennium, nr 08 1160 2202 0000 0002 4987 6928 lub bezpośrednio do kasy w biurze PCK w Chełmie. (mg)