Zaboksują dla Krzysztofa Burzca

Tragiczny wypadek w czerwcu tego roku przerwał sportową karierę 20-letniego Krzysztofa Burzca, jednego z najbardziej utalentowanych młodych lubelskich pięściarzy. Przez ponad cztery miesiące zawodnik Berej Boxing przebywał w śpiączce farmakologicznej. Przed trzema tygodniami udało się go wybudzić!
– Teraz, by Krzysztof wrócił do zdrowia, niezbędna jest kosztowna rehabilitacja – mówi Krzysztof Sugier, prezes LOZB – Nasze środowisko chce pomóc, stąd pomysł zorganizowania 3 grudnia w Lublinie charytatywnego turnieju bokserskiego „Walczymy o zdrowie”. Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą pomóc, do Galerii Olimp przy Al. Spółdzielczości Pracy, gdzie od godz. 11 do 13 odbędzie się pierwsza część turnieju. Drugą od godziny 15 zaplanowaliśmy w Gimnazjum nr 5 przy ul. Smyczkowej, do którego uczęszczał Krzysztof..

RADIO LUBLIN TAKŻE POMAGA W piątkowe południe Pogotowie Radiowe w Radio Lublin odwiedzili Joanna Burzec, siostra Krzysztofa Burzca, trener Jurek Zych z Berej Boxing Lublin oraz Krzysztof Sugier, prezes LOZB. Godzinny program niemal w całości poświęcony był Krzysztofowi Burzcowi. W radiowym studiu siostra pięściarz, trener Zych, a także prezes Sugier opowiadali o sukcesach Krzyśka, a także zaprosili radiosłuchaczy na turniej charytatywny, który 3 grudnia odbędzie się w Galerii Olimp (godz. 11-13) przy Al. Spółdzielczości Pracy oraz w Gimnazjum nr  5.

Krzysztof Burzec pozuje do zdjęcia z Henrykiem Prażmo, znakomitym przed laty lubelskim pięściarzem, chwilę po tym, jak odebrał puchar dla najlepszego zawodnika ubiegłorocznego Turnieju o Puchar Lubelszczyzny