Zaczęli ładować akumulatory

Żużlowcy Speed Car Motoru na zajęciach w klubie K1

W środę na pierwszych zajęciach przed nowym, przyszłorocznym sezonem, spotkali się żużlowcy Speed Car Motoru Lublin, beniaminka pierwszej ligi, W treningu ogólnorozwojowym, który odbył się w klubie K1 Fighting Center, uczestniczyli jedynie polscy zawodnicy.


Pod okiem trenera Grzegorza Adamczyka ćwiczyli: Daniel Jeleniewski, Paweł Miesiąc, Dawid i Wiktor Lampartowie, Oskar Bober, Emil Peroń i Eryk Borczuch.
– Zawodnicy pracują chętnie, z dużym zaangażowaniem – chwali żużlowców Grzegorz Adamczyk. – Przed nami okres ciężkiej, wytężonej pracy, głównie nad ogólną sprawnością fizyczną. Do zajęć włączymy także elementy przygotowania mentalnego i… sztuk walki – dodaje trener K1.
W ubiegłym tygodniu zawodnicy uczestniczyli także w badaniach psychomotorycznych w Laboratorium Psychologii Eksperymentalnej WSEI Lublin. W ich trakcie żużlowcy sprawdzali, korzystając z nowoczesnej aparatury, swój czas reakcji prostej i złożonej, poziom koncentracji oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji w warunkach stresowych. Badania prowadził psycholog sportu – Jakub Załuski.  MAG

Kibice już mogą kupować karnety na sezon 2018

Lubelski klub rozpoczął sprzedaż karnetów dla kibiców na mecze w sezonie 2018. Karnet na 7 spotkań rundy zasadniczej kosztuje 175 zł.
– Dotychczas próbowaliśmy zachęcić zakłady pracy do tego, by kupowały karnety dla swoich pracowników w ramach funduszu socjalnego. Teraz uruchomiamy sprzedaż indywidualną. Zachęcam gorąco kibiców do zakupu. Karnet może być fajnym prezentem pod choinkę nie tylko dla jednej osoby, ale i całej rodziny. Upoważnia bowiem do nieodpłatnego wprowadzenia na stadion dzieci w wieku szkolnym – mówi Piotr Więckowski, menadżer Speed Car Motoru.
Klub przygotował do sprzedaży tysiąc karnetów.

Zdjęcie zawodników i trenerów Speed Car Motoru Lublin z Grzegorzem Adamczykiem (stoi z lewej), współwłaścicielem i instruktorem w K1