Zagrają dla podopiecznych Fundacji Krok do Marzeń

Z historii Pierwszy Charytatywny Turniej o Puchar Dobroczynności odbył się w 2011 roku. Gościem specjalnym imprezy był Cezary Kucharski, były reprezentant Polski, który oddał na licytację koszulkę Roberta Lewandowskiego, grającego wówczas w Borussii Dortmund. Pierwsze zawody wygrała ekipa Easy Riders.

Już po raz siódmy w Lublinie odbędzie się Charytatywny Turniej o Puchar Dobroczynności, organizowany przez Stowarzyszenie Organizację Aktywnych Kibiców Piłkarskich. Tegoroczne zawody rozegrane zostaną na boisku w wąwozie na Kalinowszczyźnie przy rondzie generała Berbeckiego 2 września. Sportowej rywalizacji, podobnie jak w poprzednich edycjach turnieju, przyświeca szlachetny cel, pomoc chorym dzieciom.

W turnieju udział weźmie maksymalnie 16 sześcioosobowych zespołów (drużyny mogą liczyć do 12 zawodników). Zapisy prowadzone będą do 21 sierpnia, a chętni mogą zgłaszać się drogą mailową: oakp@wp.eu lub telefonicznie – 605 952 785. – W tym roku turniej organizujemy wspólnie z Fundacją Krok do Marze}, dla której podczas zawodów zbierać będziemy środki. Oczywiście nie zabraknie atrakcji, występów artystycznych, gier i zabaw dla dzieci oraz integracyjnego grilla – mówi Damian Kuźniak, prezes OAKP.