Zagrali dla podopiecznych z Domu Dziecka w Rybczewicach

Najlepsze zawodniczki i zawodnicy I Charytatywnego Turniej Tenisa Ziemnego Prawników i Lekarzy pozują po ceremonii wręczenia nagród do pamiątkowych zdjęć z Waldemarem Białowąsem, wicestarostą powiatu świdnickiego, o którego puchar toczyła się rywalizacja.

24 prawników i lekarzy wzięło udział w sobotę w rozgrywanym na kortach przy PCEZ w Świdniku I Charytatywnym Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wicestarosty Powiatu Świdnickiego Waldemara Białowąsa.


Wśród pań triumfowały prawniczki, Jolanta Szafraniec i Małgorzata Dec. Drugie miejsce zajęły Halina Michałowska i Jadwiga Tęcza, a trzecie Małgorzata Duszyńska i Marzena Kucharska.
Wśród panów także najlepsi okazali się prawnicy – Marek Duszyński i Ryszard Sobczak, którzy w finale pokonali lekarzy Andrzeja Semczuka i Andrzeja Zygo. Trzecie miejsce zajęli Marcin Rypina i Artur Prokopowicz oraz Joanna Szafranek i Jacek Jaworski.
Dochód z turnieju przeznaczono na wsparcie wypoczynku w ferie zimowe dzieci z Domu Dziecka w Rybczewicach. Partnerami turnieju były JOMA oraz PCEZ i ZS nr 1.