Zakończyli sezon na podium

Młodzi piłkarze Motoru Lublin zajęli trzecią lokatę w grupie wschodniej Centralnej Ligi Juniorów! Miejsce na podium podopieczni trenera Tomasza Jasika zawdzięczają znakomitej rundzie wiosennej, w której z 13 spotkań wygrali aż 9 i cztery zremisowali!

W sobotę, w ostatnim meczu lublinianie pokonali 2:0 w Rzeszowie Stal. Bramki zdobyli w 59. minucie Krzysztof Jaśkiewicz i 16. minut później Bartłomiej Tkaczuk.

Stal Rzeszów – Motor Lublin 0:2 (0:0)

Motor: Rojek – Baryła, Kożuchowski, Dobrzyński, Kopyciński – Pęcak (88 Rapa), Kłos, Buczek, Pryliński (80 Niewiński) – Jaśkiewicz (60 Rybak), Florek (65 Tkaczuk).

Motor zgromadził w rozgrywkach 59 punktów. Lepsze okazały się jedynie Legia Warszawa (72 pkt.) i Cracovia (67)! W lidze oprócz wspomnianych drużyn utrzymały się ekipy, które zajęły miejsca 4-6: Korona Kielce (56), Jagiellonia Białystok (53) i Wisła Kraków (52).