Załatwili sprawę w kwadrans

WIDOK LUBLIN – NIEDŹWIADEK
CHEŁM 2:7 (1:4)

Bramki dla Niedźwiadka: P. Wójcicki w 6 i 69 min., Adamski w 12 min., Olszak w 13 min., Rak w 15 min., Dejneka w 50 i 64 min.

NIEDŹWIADEK: Nazaruk (64 Skuczyński) – Zalewski (53 Petruk), Haponiuk, Salewski, Guz (41 Dejneka), Krawiec (65 Jabłoński), Rak, Olszak (48 Głębocki), Adamski (65 Kubów), P. Wójcicki, Jodłowski.

Grający o co najmniej drugie miejsce w I lidze wojewódzkiej juniorów młodszych Niedźwiadek Chełm od pierwszych minut ruszył na rywala. Szybko strzelił bramkę, ale równie szybko ją stracił. – Utrata gola jeszcze bardziej zmotywowała nas do lepszej gry – podkreśla Andrzej Krawiec, prowadzący chełmski zespół w duecie z Anatolem Obuchem. – W kilka minut strzeliliśmy trzy bramki i po kwadransie gry mecz był rozstrzygnięty. Mieliśmy jeszcze inne okazje, ale i tak cieszymy się z przekonywującego zwycięstwa. Jechaliśmy do Lublina z nastawieniem, by zdobyć trzy punkty i cel zrealizowaliśmy. Teraz przed nami spotkanie w Łęcznej z Górnikiem, równie ważne i na pewno pojedziemy je wygrać.

Wyniki innych meczów 10. kolejki: Łada Biłgoraj – BKS Lublin 1:4, Wisła Puławy – Orlęta Radzyń Podlaski 1:0, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Górnik Łęczna 2:0. Mecz zaległy: Widok – Łada 7:3.

1. BKS Lublin 10 27 40-5
2. NIEDŹWIADEK 10 22 32-17
3. Tomasovia 9 13 18-11
4. Górnik 9 13 19-14
5. Orlęta 8 12 11-10
6. Wisła 10 8 11-22
7. Widok 9 4 13-39
8. Łada 9 2 9-37