Zamkowo i KP Wicher na czele

Emocji i – co najważniejsze – goli w orlikowych rozgrywkach, organizowanych przez Organizację Aktywnych Kibiców Piłkarskich w Lublinie, od samego początku nie brakuje

Piłkarze-amatorzy, występujący w Extralidze i 2. Extralidze, orlikowych rozgrywkach organizowanych przez Organizację Aktywnych Kibiców Piłkarskich, dokończyli pierwszą serię spotkań.


Po 1. kolejce w wyższej klasie rozgrywkowej liderem jest Zamkowo, które na inaugurację rozgromiło aż 10:2 Undefined Team. Niespodzianką na pewno jest postawa obrońców mistrzowskiego tytułu zespołu SCRAP, występującego obecnie pod nazwą Lubnar, który najpierw podzielił się punktami z Amatorem, a następnie z Underground Poker League.
W 2. Extralidze prowadzi KP Wicher, który na inaugurację rozgromił 7:1 OAKP.
Co ciekawe, na zapleczu Extraligi żadne z sześciu spotkań 1. kolejki nie zakończyło się remisem. Najmniejsza liczba bramek jak padła na boisku w meczu to sześć, a największa – 13!! MAG

Extraliga

Pan Waldek – Stenmar Lublin 5:3 (3:2)

Pan Waldek: Mateusz Dudek, Rafał Goździewski, Krzysztof Kosowski, Piotr Lewandowski, Marek Ostrowski, Mateusz Pękalski, Sebastian Szymanek, Daniel Wójcikowski, Łukasz Woliński.
Stenmar: Grzegorz Bryda, Patryk Chudy, Michał Drozd, Marcin Gałat, Marcin Kępka, Marcel Poleszak, Tomasz Smolarczyk, Michał Sochan, Daniel Waga.
Bramki: Szymanek 18, 25, 27, Lewandowski 24, Wójcikowski 26 – Drozd 3, 15, Gałat 35.

Bombardino 716 – Kozaki w Kaloszach 6:1 (5:0)

Bombardino 716: Radosław Daszczyk, Krzysztof Kania, Leszek Kwiatkowski, Paweł Kwiatkowski, Tomasz Mazur, Marcin Sawicki II, Stanisław Staniszewski, Mateusz Szyszłow, Janusz Woś, Włodzimierz Wrzosek.
Kozaki w Kaloszach: Piotr Błach, Paweł Domonik, Marcin Galiński, Łukasz Kozieł, Krzysztof Leśniak, Jakub Tomczak, Michał Łukasik.
Bramki: Daszczyk 2, 9, 27, Staniszewski 6, 10, Szyszłow 14 – Galiński 35.
1. Zamkowo 1 3 10-2
2. Bombardino 1 3 6-1
3. Pan Waldek 1 3 5-3
4. RKS Perła 1 3 4-3
5. Syrius 1 3 1-0
6. Lubnar 2 2 4-4
7. Amator 1 1 2-2
8. UPL 2 1 2-3
11. LKMP Zon 1 0 3-4
12. Stenmar 1 0 3-5
13. Kozaki 1 0 1-6
14. Undefined Team 1 0 2-10
KS Ruta – – —-
Turcja – – —–

2. EXTRALIGA

Szerszeń Team – Sezonowcy 7:6 (4:1)

Szerszeń Team: Damian Banaszkiewicz, Rafał Borowski, Kamil Filipowski, Paweł Lizun, Daniel Mróz, Marcin Ożga, Michał Styk, Marcin Sugier, Dariusz Szewczak, Piotr Więsyk.
Sezonowcy: Bartłomiej Duda, Damian Jędruch, Dawid Jędruch, Jakub Kawalec, Mateusz Kilarski, Marek Kowalczyk, Mateusz Król, Kamil Piskorek, Michał Piwnicki, Michał Stachyra, Damian Zielonka.
Bramki: Mróz 5, 16, 29, 35, Więsyk 12, Lizun 14, Filipowski 21 – Kawalec 3, 20, 22, 23, 24, Duda 35.

Atletico Lublin – Poczta Polska S.A. 4:2 (2:1)

Atletico: Daniel Borzęcki, Michał Chrzostnowski, Andrzej Dudziak, Michał Grzesiak, Dawid Głuch, Paweł Niewiadomski, Artur Olbryk, Krystian Ponikowski, Alan Przekaza, Zbigniew Przekaza, Igor Różański, Bartłomiej Sroka.
Poczta: Jacek Bamburski, Jacek Borkowski, Dariusz Debajło, Grzegorz Korczak, Wojciech Paszczuk, Piotr Skrzypczyński, Marcin Szornel, Piotr Szyszkowski, Włodzimierz Wojtysiak.
Bramki: Ponikowski 21, Chrzostnowski 22, 31, Różański 32 – Borkowski 17, Bamburski 26.

LTS – Deportivo 4:3 (3:1)

LTS: Jakub Błaszczak, Adrian Duda, Patryk Grzebuła, Józef Kiljanek, Paweł Koziołkiewicz, Patryk Mizura, Tomasz Nowak, Piotr Pasternak, Hubert Rak, Robert Wójcik.
Deportivo: Piotr Caboń, Karol Czachorowski, Grzegorz Józak, Łukasz Klimek, Rafał Koput, Przemysław Szwarc, Marcin Tarlaga, Paweł Witek, Kamil Łuczkiewicz.
Bramki: Wójcik 7, 29, Duda 33, 36 – Czachorowski 16, Witek 24, Łuczkiewicz 35.

OAKP Lublin – KP Wicher 1:7 (0:3)

OAKP: Marek Baduchowski, Marcin Gospodarek, Przemysław Gryzio, Jerzy Kaczor, Damian Kuźniak, Rafał Niemiałkowski, Łukasz Pilipczuk, Rafał Szumiło, Zbigniew Zabołotny.
KP Wicher: Kamil Adryjanek, Michał Cios, Marcin Furmaniak, Marcin Orłowski, Adam Terepora,, Łukasz Tutka, Grzegorz Urban, Adrian Wójcik.
Bramki: Kuźniak 26 – Furmaniak 3, Adryjanek 9, Terepora 16, Cios 21, 35, Tutka 27, Orłowski 32.
1. KP Wicher 1 3 7-1
2. Siekiera Felin 1 3 5-1
3. BSNT Wieniawa 1 3 7-4
4. Atletico 1 3 4-2
5. Szerszeń Team 1 3 7-6
6. LTS 1 3 4-3
7. Sezonowcy 1 0 6-7
8. Deportivo 1 0 3-4
9. Poczta 1 0 2-4
10. WNWA United 1 0 4-7
11. Orlęta 1 0 1-5
12. OAKP 1 0 1-7

UDOSTĘPNIJ