Zamkowo zagra na szczeblu centralnym!

W sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół w Piaskach rozegrany został Wojewódzki Turniej Pucharu Polski w futsalu. Najlepszą spośród ośmiu drużyn okazała się ekipa Zamkowo Lublin, która w finale w rzutach karnych pokonała 7:6 Adampol Team Świdnik. Zwycięzcy w nagrodę zagrają w 1/32 finału pucharowych zmagań w futsalu na szczeblu centralnym!

Drużynie Zamkowo oprócz turniejowego zwycięstwa przypadły jeszcze dwa wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem został Bartłomiej Barwiak, zdobywca 8 bramek, a najlepszym bramkarzem Michał Komor. Najlepszym piłkarzem Wojewódzkiego Pucharu Polski w futsalu wybrano Mateusza Wardę (Adampol Team Świdnik).

Nagrody rzeczowe dla wyróżnionych zawodników ufundowała firma IBRA Marcina Goździołko oraz Artur Banasik, dyrektor sportowy sekcji futsalu AZS UMCS Lublin. BAS