Zapalniczka z grawerem jako prezent dla szefa? Wybór jest ogromny

Wybór odpowiedniego prezentu dla przełożonego nie jest łatwym zadaniem. Musi być w dobrym guście, a jednocześnie nie może być zbyt osobisty. Najlepszym upominkiem będzie więc praktyczny, elegancki gadżet dopasowany do charakteru przełożonego. Świetnym pomysłem stylowa zapalniczka z grawerem, który samodzielnie zaprojektujesz. Nie wiesz, jaką wybrać? Poznaj nasze propozycje!

Czy wręczenie grawerowanej zapalniczki to dobry pomysł?

Prezent dla przełożonego musi być dobrze przemyślany. Upominek powinien być oznaką szacunku oraz uznania bez nadmiernego spoufalania się. Zapalniczki benzynowe z grawerem idealnie wpisują się w te zasady, gdyż są praktyczne, stylowe i oryginalne. Ponadto wyróżniają się najwyższą jakością, dlatego nie ma obawy, że upominek zostanie odebrany jako tandetny. Ważne jest jednak to, aby odpowiednio zaprojektować grawerunek, gdyż to on stanowi najważniejszy element zapalniczki.

W jaki sposób wykonać zapalniczkę z grawerem?

Kluczową kwestią jest odpowiednie zaplanowanie wzoru, który ma zostać wygrawerowany. Jak mówi specjalista z Mega Koszulki: „Grawerowane zapalniczki mają niewielką powierzchnię, dlatego projekt musi być nieskomplikowany i czytelny. Najlepiej sprawdzi się krótki napis z wykorzystaniem prostej czcionki”. Zapalniczka na prezent z grawerem musi być nie tylko odpowiednio zaprojektowana, ale także uwzględniać relacje z szefem. W specjalnym kreatorze masz do dyspozycji gotowe elementy graficzne oraz pole tekstowe do wykorzystania. Przygotowaliśmy dla Ciebie garść inspiracji na grawerowane zapalniczki dla szefa. Być może wykorzystasz właśnie któryś z nich?

Grawerowana zapalniczka dla wyluzowanego szefa

Prezent dla szefa musi odpowiadać relacjom, jakie was łączą. Jeżeli Twój przełożony jest luzakiem, a w pracy panują koleżeńskie stosunki, możesz zdecydować się na mniej formalny upominek. Ciekawym pomysłem będzie grawerowana zapalniczka z młodzieżowym motywem. W tym przypadku sprawdzi się popularne hasło „Keep calm and…”, które możesz uzupełnić własnym tekstem. Jeżeli Twój szef ma duże poczucie humoru, z pewnością ucieszy się z takiego gadżetu.

Zapalniczka z imieniem dla szefa

Czasami trudno przewidzieć, w jaki sposób zostanie odebrany prezent, dlatego warto postawić na uniwersalne rozwiązania. Doskonałym wyborem będzie zapalniczka z imieniem szefa. Taki grawerunek jest w dobrym stylu i nie musisz obawiać się, że przełożony poczuje się zniesmaczony nazbyt oryginalnym wzorem. W kreatorze masz możliwość ustawienia rozmiaru i wyglądu czcionki, aby napis atrakcyjnie prezentował się na akcesorium.

Zapalniczka z wygrawerowanym inicjałem

Zamiast zapalniczki z imieniem możesz postawić na wygrawerowanie jedynie inicjałów. Takie rozwiązanie będzie dobrym pomysłem, jeżeli Twój przełożony ma długie imię – po naniesieniu na zapalniczkę byłoby nieczytelne. Zadbaj tylko o to, aby zaprojektować inicjały ozdobną czcionką, a ich wielkość dopasować do powierzchni nadruku. Taka zapalniczka benzynowa z grawerem to uniwersalne rozwiązanie dla każdego szefa bez względu na to, czy łączą was relacje koleżeńskie, czy bardziej oficjalne.

Gotowe wzory zapalniczek z grawerem

Jeżeli nie masz pomysłu na projekt, możesz skorzystać z gotowych wzorów. Przykładem może być zapalniczka z wygrawerowanym logo Supermena. Możesz ją zmodyfikować w kreatorze, np. dodając napis „Super szef” lub całkowicie usunąć pole tekstowe i zostawić jedynie grafikę.

Artykuł sponsorowany

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here