Zapowiada się rekordowe pucharowe granie

Nie minął jeszcze tydzień, jak Lubelski Związek Piłki Nożnej ogłosił zapisy drużyn klubowych i amatorskich do udziału w eliminacjach wojewódzkich Halowego Pucharu Polski, a wiadomo już, że tegoroczne rozgrywki będą rekordowe pod względem uczestniczących zespołów.


– W zaledwie trzy dni zgłosiło się 10 ekip, podczas gdy w poprzedniej, pierwszej edycji pucharowych zmagań uczestniczyło zaledwie 6 zespołów – mówi Jacek Kosierb, koordynator rozgrywek.

Początkowo zgłoszenia drużyn miały być przyjmowane do 30 listopada, ale biorąc pod uwagę spore zainteresowanie oraz ograniczoną liczbę miejsc w turnieju (maksymalnie 12 drużyn), listę uczestników turnieju eliminacyjnego, który zostanie rozegrany w sobotę 22 grudnia w hali im. Polskich Olimpijczyków przy Zespole Szkół w Piaskach, możemy poznać jeszcze w tym tygodniu. Podczas rozgrywek będą obowiązywały przepisy gry w futsal. Koszt uczestnictwa drużyny w turnieju zostanie określony po zamknięciu listy zgłoszeniowej (około 250 zł/280 zł.). Zwycięzca eliminacji wojewódzkich wywalczy prawo gry w 1/32 Halowego Pucharu Polski, który rozgrywany będzie w styczniu.

Zgłoszenia pod adresem e-mail: futsal@lzpn.pl

Szczegółowych informacji udziela koordynator rozgrywek Jacek Kosierb (tel. 601 413 856). BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here